Вечерва во еден од скопските клубови се случува луда журка и покрај мерките кои што важат за останатите локали. Се пее „жена од султана“, се пуши и игра, а за некаков протокол и да не говориме.

За ова може само еден аплауз за Филипче, додека Спасовки очигледно спие.

Погледнете ја лудата забава.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.