Следете го во живо предизборниот митинг на СДСМ во Ѓорче Петров:


Караванот на „Најдоброто за мојата општина“ вечерва ќе помине и во Тетово.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.