Ритамот на Центар, дружба со прекрасни, убави и реализирани личности во срцето на Центар, во Дебар Маало, вели кандидатката за градоначалник на Општина Центар, Наташа Котлар, споделувајќи фотографии од вечерашната дружба во кафулето „Ван Гог“.

Скопје и Центар се подготвени за промени кон времиња кои носат просперитет.
За Центар со душа, порача Котлар.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.