Кој знае што му се гледа на него дека направил, напиша на социјалните мрежи актерот Тони Михајловски коментирајќи го отворањето на новиот сквер кај амбулантата Идадија.

#Скопјееднапијанаприказна
Кој знае што му се гледа на него дека направил.

Posted by Toni Sanac Mihajlovski on Saturday, May 8, 2021

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.