Во Гази Баба следуваат промени!, порача вечерва кандидатот за градоначалник на Општината од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Бобан Стефковски.

Со голем настан пред Општинскиот изборен штаб вечерва ја завршуваме изборната кампања на ВМРО-ДПМНЕ во Гази Баба. Заедно со народот победуваме!, порача тој.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.