Скопје ќе биде гордо со Данела Арсовска. 

 

Недела е денот. Bрој 82 за модерно Скопје – порача Влатко Ѓорчев.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.