,,Екипите на Град Скопје од Водовод и Комунална хигиена со 6 цистерни за вода се упатија кон Кочани.
Помош кога е најпотребна !!!” напиша Шилегов на фејсбук.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.