Малце накај преку к*р!, коментира актерот Сашко Коцев за сообраќајниот хаос во кој се наоѓа Скопје, а и сè останато што ни се случува.

Добро видовме дека можете, сега тргнете ги автобусите!, порача тој.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.