Ја најдовме тетка Елица во Чаир, фала ви на сите, ова на социјалните мрежи е новата објава за госпоѓа Елица која денеска семејство ја бараше и објави дека се загубила во Катланово.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.