Во општина Аеродром со градоначалникот Тимчо Муцунски и новата градоначалничка на Скопје Данела Арсовска .
Создади нова иднина! Гласајте за 82!

Ова е пораката која вечерва ја испрати потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, кој кафето го испи со новиот градоначалник на Аеродром, Тимчо Муцунски и кандодатот за градоначалник на Скопје, поддржан од ВМРО-ДПМНЕ, Данела Арсовска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.