Ни срам ни Петре..🙂..првите чекорчиња 🙂.. Скопје, една пијана приказна.., пишува актерот Тони Михајловски.

Ни срам ни Петре..🙂..првите чекорчиња 🙂.. Скопје, една пијана приказна..

Posted by Toni Sanac Mihajlovski on Wednesday, 5 May 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.