Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски во денешното видео обраќање праша: Филип Темелковски не го доправи булеварот, а сега не му е важно дали ќе му сменат име?

Коментар на денот

Наум Стоилковски: Филип Темелковски не го доправи булеварот, а сега не му е важно дали ќе му сменат име?

Posted by ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО on Monday, 22 February 2021

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.