Владо Мисајловски се заблагодари за поддршката што ја добиле од ѓорчепетровци при посетата на нивните домови заедно со кандидатот за градоначалник Стојкоски.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.