Марин ќе ја носел Европа во Аеродром, ко Зоки што ја носи во Македонија.
Извини Марин ама не те слушаме од зградите.
Абе како има лице да збори човек што изгради град во населба, каде има најголема густина на градби на км/2.
Населба каде она Дежа Ву е поголемо од трговскиот, каде Силбо е дивоградба насред друг трговски.
Населба која има најзагаден воздух и најмалку зеленило.
Нека ви текне на оваа хипокризија кога ќе гласате оваа година на локални, сетете се како ве лажат секој ден, и потрудете се, не само да ви нудат некоја нова будала, туку вие меѓу вас да ги поттикнете чесните и работливите, напиша на Фејсбук, Ивор Мицковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.