Попладневна средба со успешни жени од различен професионален профил, организиран од страна на екс- амбасадорката Василка Поповска-Треневска. Секогаш е инспирација и мотивација кога ќе се сретнете со успешни и самоуверени жени кои ги реализирале своите цели и соништа во живототм напиша кандитатот за градоначалник на Центар Наташа Котлар на Фејсбук

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.