Кандидатката за градоначалничка на Центар Наташа Котлар вечерва разговараше со жителите од улиците Костурски херои и Петар Поп Арсов, во близина на Универзалната сала.

Вечерва со дел од советниците и д-р Синиша Стојаноски, пратеник во македонското Собрание, ги посетивме жителите од улиците Костурски Херои и Петар Поп Арсов во близина на Универзалната сала. Желбата за промени се чувствува низ секое центарско маало.
За Центар со душа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.