Изгубен е Михаил во Дебар Маало. Вози мал зелен точак и облечен е во теѓет маичка и сиви тренерки. Кој ќе го види, да се јави на 071352433 или на 072577007.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.