Ивор Мицовски на фејсбук напиша:

Уаааа лажговци, а отворите уста лажете.
Изградете го, ќе дојдеме да ви го срушиме ова срање.
Имате ли вие некаква меморија, сеќавање што пројдовме, па матер му јебем на 3 метри воздушна дистанца ви е Триумфалната да ве потсети.
Спојте ги со зиплајн, кога веќе сте продолжувачи на делото, пишува Мицковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.