Oд ОК Ѓорче Петров ВМРО-ДПМНЕ велат дека продолжуваат со средби со граѓаните, овојпат во Волково.

Луѓето овде знаат дека сè што ќе ветиме, ќе исполниме.
Во ВМРО – ДПМНЕ гледаат сигурен партнер кој нема да ги изневери нивните очекувања.

Данела Арсовска и Александар Стојкоски се чесни луѓе кои умеат и знаат како да работат за подобра општина и подобар град.

Секогаш ќе бидат помеѓу народот, а не само пред избори.
Жителите нема да бидат заборавени.

Потребна е работа во континуитет, а не кампањски.
Заедно до победа! – објавија Oд ОК Ѓорче Петров ВМРО-ДПМНЕ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.