Легендарниот бројчаник за кој Зоран Заев толку пати вети дека ќе го постави на Порта Македонија, граѓаните никогаш не го дочекаа.

Затоа, денеска на негово место осамна сумата од новата аудио бомба, каде се слуша како Заев зборува за рекет од 6 милиони евра.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.