Актерката Нина Деан му кажа „да“ на својот избраник Мартин Ивановски со кого беше неколку години во врска.

Актерката се пофали на социјланите мрежи каде напиша: „да“ во време на коронавирус!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.