Твитер коментар за скандалот на денот!

Ги донеле у Собрание во Space NASA Agency костими ИТНО и со специјални возила, специјални мерки кои биле екпресно сугерирани од комисија за здравство у факинг НЕДЕЛА, а на луѓе со Инфаркт и мозочен удар БРЗА ПОМОШ ни ТЕЛЕФОН не им крева?

– ДА ВИ СЕ ПОСЕРАМ У ДРЖАВАТА СКАПАНА!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.