Политичкиот аналитичар Арсим Зеколи и порача на власта дека само стравот на граѓаните од болести ги спасува од демонстрации

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.