Што е изненадувачки во гнојот на Заев, кој нормален очекувал од некој кој си го мрази сопственото, своето, родот свој, да го почиутва туѓото – констатира Арсим Зеколи на Твитер.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.