Заев се бори за Вилма за да се спаси од своите криминали

По пауза од половина час продолжи лидерската средба меѓу тимовите на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ предводени од лидерите на партиите Зоран … Продолжи со читање Заев се бори за Вилма за да се спаси од своите криминали