Заев призна – Го сменил законот за да градат модуларни болници без атест и дозвола

Премиерот Зоран Заев во вечерашниот ТВ дуел на Канал 5 телевизија изјави дека го сменил законот за да се градат … Продолжи со читање Заев призна – Го сменил законот за да градат модуларни болници без атест и дозвола