Заев пред само неколку дена излажа дека не го знае Димишков

За време на дуелот со Христијан Мицкоски на ТВ24 пред само неколку дена, Зоран Заев излажа дека не го познава … Продолжи со читање Заев пред само неколку дена излажа дека не го знае Димишков