Интервју на Зоран Заев за „Ал џезира“. Зошто да се срамиме само дома, кога може и цел Балкан да нè види…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.