Заев не се откажува од избори на 5 јули, решен бил на нов мандат без опозиција

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев се обрати на Фејсбук по прес конференција на Христијан Мицкоски на која тој рече дека … Продолжи со читање Заев не се откажува од избори на 5 јули, решен бил на нов мандат без опозиција