Заев го излажа својот народ: Нема менување на Уставот…

Нема да се менува Уставот, имаме европски Устав – ветуваше лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во кампањата кога трчаше да … Продолжи со читање Заев го излажа својот народ: Нема менување на Уставот…