Со договорот сме МАКЕДОНЦИ?
Ова е во апликација за работа на официјален сајт на НАТО.
Идентитетот бетон!
СРАМ ЗА МАКЕДОНЦИТЕ!
ОВА НЕ СЕ ГЛЕДА!!! – коментира на својот фејсбук профил професорката Татјана Каракамишева.

Со договорот сме МАКЕДОНЦИ? Ова е во апликација за работа на официјален сајт на НАТО. Идентитетот бетон!СРАМ ЗА МАКЕДОНЦИТЕ!ОВА НЕ СЕ ГЛЕДА!!!

Gepostet von Тања Каракамишева am Freitag, 22. Mai 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.