Вратете му ги ќерамидите на Стојанче, посигурно се чувствувавме додека беше безгрижен.

Во сета мака, Заев и Филипче си играат мајтап со нас – бајрактар во корона-битката да биде Стојанче Ангелов!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.