Вработени во СЈО загрижени за своите работни места му пишале писмо на Заев и на амбасадорите

Порталот „А1он“ објави писмо на вработените во Специјалното јавно обвинителство (СЈО) кое го испратиле до премиерот Зоран Заев, претседателот Стево Пендаровски, … Продолжи со читање Вработени во СЈО загрижени за своите работни места му пишале писмо на Заев и на амбасадорите