Следете ја прес конференцијата на портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Наум Стоилковски на која ќе биде обелоденет нов скандал на Петре Шилегов

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.