Игор Николов:Менаџерите на јавните здравствени институции, не влегувајте во криминалните шеми на власта.

Прес конференција на Димче Арсовски Николовски молчи за работењето на Лариком – Импекс со кеш пари- Ќе има ли одговорност?

Прес конференција

Прес конференција на Игор Николов:Менаџерите на јавните здравствени институции, не влегувајте во криминалните шеми на власта.
Прес конференција на Димче Арсовски Николовски молчи за работењето на Лариком – Импекс со кеш пари- Ќе има ли одговорност?

Posted by ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО on Sunday, 28 February 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.