Прес конференција на Димче Арсовски: Дали Вице Заев ги издал сите наредби за репресија врз граѓаните.

Прес конференција

Прес конференција на Димче Арсовски: Дали Вице Заев ги издал сите наредби за репресија врз граѓаните.

Gepostet von ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО am Sonntag, 5. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.