Следете го во живо предизворниот митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Куманово:

Денес партијата има митинзи во Куманово, Карпош и Кисела Вода.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.