ВМРО-ДПМНЕ на чело со претседателот Христијан Мицкоски денеска ќе посетат неколку скопски општини.

Следете ја во живо средбата со жителите на Аеродром:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.