Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, присуствува на претставување на програмата Обнова за Македонија и кандидатите за пратеници во општина Гостивар.

Средба со жителите на Гостивар, 02.07.2020

Средба со жителите на Гостивар, 02.07.2020

Gepostet von Hristijan Mickoski am Donnerstag, 2. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.