ВМРО ДПМНЕ на својата фејсбук страница сподели видео во кое се прикажуваат сите навреди на Зоран Заев, кон народот, кон граѓаните на Република Македонија.

Навредите на Заев
Излези и гласај!
Македонија е во твои раце!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова – повикуваат од ВМРО ДПМНЕ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.