Владата сѐ уште молчи за средбата Заев – Сорос

Помина еден ден откако Република објави дека премиерот Зоран Заев и претседателот Стево Пендаровски одржале таен состанок милијардерот Александер Сорос … Продолжи со читање Владата сѐ уште молчи за средбата Заев – Сорос