Роберт Вељановски на својот фејсбук профил напиша:

Нина пиле, почуј го чичко Роберт!
Батали, не го работи тоа што не го разбираш. Оди набави купони за маски, дезинфиканти и ракавици за една употреба и пушти ги со попусти на Групер. Највеќе ќе помогнеш ако го работиш она што најдобро го знаеш!
Еве, и јас мијам раце ко хирург, па уште не оперирам!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.