Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе гостува во емисијата „Што не е јасно“ на Алфа ТВ.

Вечерва во 22:30 часот гостувам во емисијата "Што не е јасно" на Алфа телевизија, за работите да станат појасни. Следете ја емисијата.

Gepostet von Hristijan Mickoski am Donnerstag, 30. Juli 2020

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.