Вечерва, по протестот, гостувам во емисијата Click Plus, на ТВ21 во 21:30 часот.
Следете ме, напиша на Фејсбук, лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.