Боже, кој кретен е ова!!!! Ова е или грешка на природата или плаќаме некој колективен грев? Трето – нема!
Смеам да псујам?!, напиша на Фејсбук, професорката Билјана Ванковска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.