Вечерва во 21:15ч гостувам на дебата на ТВ21. Следете ме, напиша Владо Мисајловски на ФБ.

Вечерва во 21:15ч гостувам на дебата на ТВ21Следете ме

Gepostet von Vlado Misajlovski am Mittwoch, 1. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.