Кандидатот за градоначалник на Куманово од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Тони Михајловски, овозможува за граѓаните да ја прочитаат неговата програма онлајн.

Михајловски објваи ЛИНКОТ на кој може да се најде програмата.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.