Тензично пред Влада! Граѓаните го пробија полицискиот коридор. Се скандира Никогаш Северна, само Македонија, се бара оставка, се упатуваат пцости! Се пее за гоцевата раса, се извукува Македонија

ФОТО И ВИДЕО: РЕПУБЛИКА

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.