Заев го откачи Филипче со најбедниот изговор што обично можеш да го слушнеш од девојка која те откачува, напиша актерот Сашо Тасевски на својот фејсбук профил.

Те сакам само за другар.

Да си возиме мотори.

Без пипкање од сега.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.