Таче немој ни случајно ноќва да го потпишете договорот за наше обезличување, напиша на фејсбук актерот Сашо Тасевски.

Ви доаѓаме пред влада, по папучи ако треба.

Ти текнуе?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.